Росія йде на дно: Подоляк розповів, як від Москви вже шарахаються не тільки на Заході

«Ситуація на фронті «в моменті» тяжка, бо зброї в z-орди справді накопичилося дуже багато. Та в будь-якому разі Росію чекає поразка в цій війні».

Про це заявив радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк. За його словами, «безунітазна» імперія підписала собі смертний вирок тієї самої миті, коли її перший солдат перейшов кордон України.

І для цього, як запевняє Подоляк, є декілька причин. По-перше, кінець епохи російської нафти.

«Запровадження ембарго на російську нафту та заморожування «Північного потоку – 2» закінчує цю епоху. Москва не зможе перебудуватися й продавати ті ж обсяги Китаю та Індії. Ні, зрозуміло, що ведмежа пропаганда доведе своїм неофітам, що 50 грамів набагато краще за 100 грамів і що «щи из еловых шишек» набагато смачніші за картоплю з відбивною. Але… Частину нафтових свердловин доведеться заморозити назавжди», – заявив Подоляк

військова техніка рф, війна, Росія
За його словами згодом Європа почне відмовлятися й від газу, шукаючи альтернативи та змінюючи виробничі ланцюжки.

«Це неминуче просто тому, що Росія стала неадекватним і непередбачуваним партнером, з яким не можна мати справ. Оскільки Росія не вміє створювати нічого, крім продажу природних дарів, у середньостроковій перспективі її поступовий занепад – обов’язкова річ. Та й взагалі навіщо комусь мати в партнерах країну, яка бреше, бухає щось міцне, але пальоне, а потім обов’язково хоче когось убити чи щось украсти?», – пояснєю представник ОП.

Таким чином економічна ізоляція призведе у росії до «нових дев’яностих».

Відео дня:


«Економіка Росії вже починає дивовижні мандри на дно. «Импортозамещение» неможливе – руками не вийшли. А тому автомобілі без подушок безпеки та склопідіймачів – лише початок», – запевняє Подоляк.

Також радник керівника ОП нагадує про повну втрату росією міжнародної репутації.

«Росія стала синонімом слова «токсичність». Москва стала не лише ізгоєм для західного світу, а й для сусідів. Ніхто не хоче мати справ із Москвою, щоб завтра тебе не прийшли «рятувати». Той хто вже має, намагається дистанціюватися», – розповів Подоляк.

У фіналі, впевнений Михайло подоляк, росію чекає доля похмурої й занедбаної провінції Китаю.

«Росія обов’язково програє, тому що її модель нежиттєздатна. Питання в тому, коли та якою ціною. Наше завдання – забезпечити програш Росії максимально швидко. Для цього нам потрібно якнайбільше зброї», – наголосив радник голови Офісу президента України.
техніка рф, війна, поле бою
Крім того Подоляк жорстко звернувся до країн-партнерів напередодні нового “Рамштайну”:

“Кожен учасник формату “Рамштайн” повинен заплющити очі і уявити світ, в якому Росія перемогла. Ранкові ракети до круасанів, нічні сирени до колискових, зникнення міст з тисячолітньою історією. Цей світ стане реальністю, якщо зберегти поточні темпи постачання зброї. Чекаємо на рішення”, – написав у своєму Twitter радник голови Офісу Президента України.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росія йде на дно: Подоляк розповів, як від Москви вже шарахаються не тільки на Заході