Connect with us

Новини

Росія намагається наступати на трьох напрямках, є паузи, – Арестович

Російські фашисти продовжують створювати напругу на фронті, не гребуючи нічим. Українські захисники героїчно стримують напір ворога попри те, що він з усіх сил тисне перед 9 травня.

Про це розповів радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі 24 каналу. Він назвав основні напрямки руху російських військ obozrevatel.com(щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За словами Арестовича, останніми днями ситуація на фронті у суттєво не змінилась. Окупанти й далі намагаються прорватися на трьох напрямках: Ізюмський, Запорізький та Хесонський. Однак, навіть попри перевагу у засобах, вони не просуваються.

Радник голови Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі 24 каналу

Арестович зазначив, що навіть маючи перевагу в авіації та артилерії, окупанти не можуть виконати військові та політичні завдання, які їм поставили – вийти на адміністративні межі Херсонської, Луганської та Донецької областей.

Інтенсивність бойових дій знизилась, на лінії зіткнень виникають паузи. За словами Арестовича, це пов’язано з тим, що ЗСУ розгромили кілька командних пунктів російських фашистів.

Advertisement

“На фронті є свої паузи, наприклад, на Ізюмському напрямку вона тривала 4 доби. Це не означає припинення бойових дій, просто знизилась інтенсивність. Це пов’язано із тим, що ми вразили там три командні пункти, а це завжди збиває з пантелику. Також, окупанти проводили певну ротацію, та й “видихлись” вже – вони зазнають величезних втрат,” – переконує Арестович.

Прокоментуйте:
Advertisement