Росія перекинула на Південь 35-ту армію, що “відома” своїми звірствами у Бучі – МВС

Українці вже понад 5 місяців чинять опір “другій армії світу” і завдають росіянам чималих втрат. Однак попри це у країни-агресора ще є чим і ким воювати, наразі всі сили вони стягують на південний напрямок, де чекають на контрнаступ ЗСУ.

Зокрема Кремль перекидає на південні регіони України 35 загальновійськову армію ЗС РФ, що відзначилася звірствами у Бучі. Про це в ефірі 24 каналу розповів радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов.

Смірнов наголосив, що у ворога все ще є досить сильні війська. Наразі основний фронт бойових дій поволі зміщується на Південь України. Саме туди загарбники нині стягують все, що можуть.

Так, на Південь вже перекинули свою 35 армію, що “прославилася” звірствами на Київщині, зокрема в Бучі.

“Вони перекидають і стягують туди абсолютно всі війська. Вони формують нові батальйонні тактичні групи, які доукомплектовують як озброєнням, так і особовим складом, який був призваний, зокрема за прихованою мобілізацією. Тому що втрата Півдня України буде мати для них символічний провал”, – зауважив Смірнов.

Відео дня:

Для Кремля конче необхідно втримати захоплені південні регіони України, адже втративши їх, вони не зможуть переконливо пояснити своєму населенню, які ж цілі має путінська “спецоперація” і заради чого російські окупанти зазнають втрат.

OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росія перекинула на Південь 35-ту армію, що “відома” своїми звірствами у Бучі – МВС