Росія планує побудувати дорогу на Арабатській стрілці, щоб отримати додаткові шляхи для перекидання техніки – ЦНС

Окупанти шукають додаткові шляхи сполучення для перекидання військової техніки. Вони почали будувати запасну дорогу через Арабатську стрілку.

Про це повідомив сайт Центру національного спротиву.Зазначається, що ворог планує розширити шлях, аби збільшити пропускну здатність.

У ЦНС назвали зрадника, який допомагає окупантам в їхніх планах.

“Враховуючи, що автошлях через Армянськ стає для росіян небезпечним, ворог будує запасну дорогу через Арабатську стрілку. Допомагає їм у цьому місцевий колаборант Олександр Пономарьов – колишній голова Стрілківської сільради”, – йдеться в повідомленні.

Росія планує побудувати дорогу на Арабатській стрілці, щоб отримати додаткові шляхи для перекидання техніки – ЦНС
У Центрі зазначили, що плани ворога на додаткову дорогу через Арбатську стрілку не змінять кардинально ситуацію на півдні країни.

“А от колаборанту, який наразі переховується в Каховці, доведеться відповісти за злочин згідно з кримінальним кодексом України”, – наголосили в ЦНС.

Центр національного спротиву закликав мешканців тимчасово окупованих територій не співпрацювати з ворогом, не отримувати добровільно російський паспорт і за можливості залишити регіон до його деокупації.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )