Росія понесе відповідальність за катастрофу МН17 як держава, – МЗС України

Російська Федерація також нестиме відповідальність за авіакатастрофу МН17. Зібрані докази під час розслідування допоможуть позову України проти країни окупанта.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу МЗС України.

Як відзначає МЗС, рішення суду Гааги є знаковою подією на шляху до встановлення справедливості, яке стало можливим завдяки кропіткій роботі слідчих та прокурорів міжнародної Спільної слідчої групи.

“Оголошені вироки також свідчать, що на лаві підсудних, врешті-решт, опиняться й ті, хто приймав рішення та віддавав наказ про збиття пасажирського лайнера. Покарання цих людей обов’язково відбудеться”, – пише пресслужба.

Російська Федерації також нестиме відповідальність за авіакатастрофу як країна, оскільки передача бойовикам ЗРК “Бук”, є порушенням міжнародного права, зокрема Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

“Транспортування смертоносної зброї на територію України є одним із ключових доказів у справі за позовом України до РФ, що нині розглядається Міжнародним судом ООН”, – додає пресслужба.

Україна, зі свого боку, продовжить докладати зусилля аби встановити справедливість щодо жертв авіакатастрофи і їх рідних.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN