Росія поставила ультиматум Литві та ЄС щодо ситуації з блокадою Калінінграда

У Москві загрожують жорсткою відповіддю на блокування транзиту до Калінінграда.

Російська Федерація поставила ультиматум Литві та Європейському Союзу щодо ситуації з блокадою Калінінграда: у Москві готові розпочати реалізацію “жорсткої відповіді”, якщо ситуація з транзитом не нормалізується в найближчі кілька днів.

Про це заявила речник МЗС РФ Марія Захарова, слова якої наводить сайт російського зовнішньополітичного відомства.

За словами представника російського МЗС, Москва “не чекатиме нескінченно” і в черговий раз попереджає Європу про готовність перейти до кроків у відповідь, які на сьогоднішній день вже готові.

У МЗС РФ визнали, що російські економічні оператори вже зазнають збитків через введені Вільнюсом обмеження, і поскаржилися на “затягування вирішення проблеми”.

Водночас у відомстві повідомили, що російська сторона продовжує переговори з Литвою та Євросоюзом і розраховує “на ухвалення єдино правильного рішення”. У Москві сподіваються, що Європа забезпечить безперешкодний транзит до Калінінградської області.

У свою чергу, влада Калінінграда повідомляє, що передала в Москву пропозиції щодо заходів у відповідь на заборону сухопутного транзиту в регіон, але при цьому не уточнила, про які саме пропозиції йдеться.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росія поставила ультиматум Литві та ЄС щодо ситуації з блокадою Калінінграда