Росія продовжує горіти: найскладніша ситуація у Красноярському краї

У Росії спалахують природні пожежі, в 46 регіонах запроваджено особливий протипожежний режим.

Природні пожежі знов накрили Росію. На сьогоднішній день стихія вирує у 77 із 85 російських регіонів, у 46 з них діє особливий протипожежний режим, повідомляють місцеві ЗМІ з посиланням на дані МНС. daily.dialog

Найбільш складна обстановка фіксується в Красноярському краї, де вогнем охоплені цілі вулиці. Горять приблизно дві сотні будівель у 16 населених пунктах. Поширення пожеж сприяють погодні умови: сильний вітер перекидає вогонь на нові території.

Так, в Шарыповском районе погибли пять человек. Экстренные службы уточняют, что среди жертв двое детей.

В пресс-службе Красноярского края, в свою очередь, сообщили, что пожары происходят из-за множественных коротких замыканий. Сила ветра доходит до 40 м/с, в результате чего обрываются линии электропередач, происходит перехлест проводов. Помимо сильного ветра, в регионе наблюдается сухая погода, что также способствует распространению огня. В этой связи власти были вынуждены отключить электричество в поселках Овинный и Таймыр.

Відео дня:

У ліквідації пожеж задіяно 300 осіб та десятки одиниць спеціальної техніки, зокрема пожежний поїзд.

Тим часом у Курганській області свої домоволодіння залишили 500 людей, ще 1 тисячу жителів готують до евакуації, оскільки загоряння впритул підійшли до населених пунктів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росія продовжує горіти: найскладніша ситуація у Красноярському краї