Росія скликала Радбез ООН через “утиски канонічної церкви” в Україні: в УПЦ МП відхрестилися від прохання про “захист”. Пряма трансляція

Країна-агресор Росія скликала Радбез ООН через “утиски канонічної церкви” в Україні. При цьому в УПЦ МП відхрестилися від прохання про захист та заявили, що дізналися про рішення постпреда РФ при ООН Василя Небензі із засобів масової інформації. obozrevatel.com

Увечері 17 січня у Нью-Йорку стартувало ініційоване РФ засідання Ради безпеки ООН. Однак в УПЦ МП заявили, що не зверталися із цим проханням до Росії, йдеться на сайті УПЦ МП (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Українська Православна Церква на даний момент не зверталася до жодної держави з проханням про сприяння у захисті своїх прав, а тим більше до держави, яка вчинила віроломний збройний напад на нашу країну”, – повідомили в Інформаційно-просвітницькому відділі УПЦ.

Крім того, там навіть висловили занепокоєння з цього приводу, заявивши, що їхні питання з невідомих причин порушують зовсім сторонні структури.

“Закликаємо владу Росії не говорити від імені нашої Церкви на міжнародних майданчиках і не використовувати релігійний чинник у своїх політичних цілях”, – йдеться в повідомленні.

Також до УПЦ МП звернулися до української влади з проханням вести виважену релігійну політику всередині держави. Церква закликала забезпечувати рівні права для всіх релігійних організацій країни. Інакше, як сказано у повідомленні, РФ використовує релігійну політику у своїх інтересах.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN