Росія збиралася полетіти на Місяць вже в 2022 році, але не змогла: на коли перенесли запуск місії

Запуск першої в історії сучасної Росії місії до Місяця “Луна-25” перенесено на 2023 рік. За попереднім планом він мав відбутися до кінця 2022 року – проте ще до цього запуск неодноразово переносився.

Про це повідомляють росЗМІ. Наголошується: головним завданням можливої місії є “відпрацювання базових технологій м’якої посадки в навколополярній області та проведення контактних досліджень заданого району південного полюса Місяця”.

Про перезапуск повідомив “головний космонавт РФ” Юрій Борисов. “На жаль”, – сказав він, відповідаючи на відповідне запитання журналістів у кулуарах Східного економічного форуму.

Разом з тим, у ключових секторах економіки РФ спостерігається різке падіння виробництва. Росія може зіткнутися з тривалою та глибокою рецесією в міру того, як вплив західних санкцій поширюватиметься на галузі, на які агресор роками спирався у своїй економіці.

Про це свідчать дані внутрішнього звіту, підготовленого для уряду РФ, який місяцями складали російські офіційні особи та експерти. Bloombergознайомився із копією документа, підготовленого для закритої зустрічі вищих посадових осіб Росії. Зі свого боку, люди, знайомі з обговоренням звіту, підтвердили його справжність.

Відео дня:

Два з трьох представлених у звіті сценаріїв показують, що в 2023 році спад економіки РФ прискориться, а ВВП повернеться на довоєнний рівень лише наприкінці десятиліття чи й пізніше. “Інерційний” сценарій передбачає, що наступного року економіка досягне дна на 8,3% нижче за рівень 2021-го, тоді як “стресовий” сценарій встановлює мінімум у 2024 році на 11,9% нижче за рівень минулого року.

Усі сценарії також передбачають посилення тиску санкцій Заходу, до них, імовірно, доєднуватиметься дедалі більше держав. У доповіді йдеться, що різка відмова Європи від російських нафти й газу може також вдарити по можливості Кремля забезпечувати свій власний ринок.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росія збиралася полетіти на Місяць вже в 2022 році, але не змогла: на коли перенесли запуск місії