Росіянка поскаржилася, що її та друзів побили українці в Греції за вигук “Слава Росії!”

Росіянка на ім’я Оксана Маряхіна поскаржилася, що її з друзями, які кричали “Слава Росії!” перед українцями, побили в Греції. Компанія молодих людей з РФ нібито не була налаштована на бійку, а просто вирішила вигукнути їм у відповідь.

Як наслідок, вона показала розбиті голову, обличчя і заявила, що на неї накинулися “з ногами і залізними костетами 30 людей”. Про це повідомили пропагандисти з “РІА Новости” (щоб подивитися фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

За історією “жертви”, вона з друзями-росіянами святкувала Великдень на пляжі “Агіос Комас” в Афінах, а недалеко біля них розташувалася компанія з 30 українців, декого з яких Маряхіна добре знала.

З її слів, нібито, коли її компанія почала розходитися і вона залишилася з двома товаришами, їхні “сусіди” вигукнули “Слава Україні!” на що росіяни, недовго думаючи, відповіли “Слава Росії!”

Росіянка поскаржилася, що її з друзями, які кричали "Слава Росії!" перед українцями, побили

“На нас посипалися матюки, погрози, і люди пішли битися з якимись предметами в руках”, – заявиа путіністка.

Побачивши серед українців знайомі обличчя, Маряхіна спробувала розняти бійку, за що нібито отримала кастетом в обличчя від знайомого хлопця.

Відео дня:

“Я побачила кілька знайомих осіб з українського боку, намагалася напоумити та зупинити. Ніхто мене не чув. Я намагалася розняти, і людина, яку я трохи знаю, ударила мене кастетом в обличчя, в задню частину голови, а коли впала, били ногами куди могли. Синці у мене на руках, на ногах, на ребрах”, – поскаржилася вона.

Маряхіна показала "побої"

Зі слів росіянки, перехожі викликали правоохоронні органи, які “дуже довго їхали”, тому українці нібито встигли втекти.

“Ці люди хотіли цієї бійки. Вони вичікували, коли нас стане менше. У нас компанія була велика, але до вечора всі розійшлися. Ми ні про що не шкодуємо”, – заявила пропагандистка.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 4 оцінки, середнє 3 з 5 )
BBCcCNN
Росіянка поскаржилася, що її та друзів побили українці в Греції за вигук “Слава Росії!”