Росіянка зізналася, що готова “пробачити” Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів

Росіянки зізнаються, що готові “вибачити” Росії загибель синів на війні проти України за 5 млн. рублів компенсації. Саме отриманням грошей вони аргументують своє мовчання після того, як їхні діти загинули в безглуздій і кривавій путінській війні.Про це йдеться у спецвипуску російського проекту “Скажи Гордєєвій”. Що буде з іншими загиблими та їхніми матерями, цим росіянкам плювати, передають Патріоти України.

Ведуча запитує в однієї з учасниць програми, яка є матір’ю російського окупанта, про причини, які змушують росіянок мовчати про своїх загиблих або полонених синів. Вона припускає, що жінки просто бояться.

Але все виявляється значно гірше. За словами учасниці програми, для деяких матерів причиною мовчання стають виплачені компенсації за втрату синів на путінській війні.

Відео дня:

“У чатах, у яких я перебуваю, у тому числі, Таманської дивізії, одна з мам сказала, що “Путін оцінив життя мого сина в 5 мільйонів. Навіщо мені далі рухатися, говорити, якщо я отримаю ці гроші?”. Я кажу: а інші діти? А сироти? Там скільки сиріт загинуло 20-річних?” – розповідає жінка.

Ведуча відповіддю шокована і навіть змушена була перепитати: “Вона готова за 5 мільйонів пробачити смерть сина?” – на що отримала ствердну відповідь. “А ти не хочеш іншим мамам допомогти? Тим дітям допомогти? Вона каже “ні”, – розповідає росіянка про спілкування з однією з матерів загиблих окупантів”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росіянка зізналася, що готова “пробачити” Росії загибель сина у війні проти України за 5 млн рублів