Росіяни будуть більше залякувати українців: У МВС зробили попередження щодо війни з РФ

У найближчій перспективі у ворога не буде успіхів на фронті, тому росіяни будуть більше залякувати українців, щоб змусити до перемовин. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Ростислав Смірнов в ефірі інформаційного телемарафону, передають Патріоти України.

“Ми бачимо зараз, що у найближчій перспективі у ворога не буде певних перемог на лінії фронту. Ворог зупинився, про це він офіційно заявив, про певну оперативну паузу, хоча це, по суті – неможливість просуватися”, – сказав він.

За словами радника, за останні два тижні українські війська знищили близько 30 складів з боєприпасами, що також сповільнить ворога.

“Звичайно, зараз стратегією ворога буде боротьба проти нашого гуманізму, проти цивільного населення, можливість залякування, щоб змусити сісти за стіл перемовин”, – вважає він.

Відео дня:

Смірнов зазначив, що ворог розуміє, що далі просуватись буде все важче і важче. “Ворог зараз перебуває на певному піку, якщо будуть просування, то вони будуть несуттєвими, зараз в нього найкращі позиції, щоб змусити нас сісти за стіл перемовин”, – вважає представник МВС.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росіяни будуть більше залякувати українців: У МВС зробили попередження щодо війни з РФ