Росіяни підірвали барак із полоненими зсередини: Maxar опублікувала супутникові знімки колонії в Оленівці

Аналіз супутникових знімків Maxar колонії у Оленівці підтверджує, що масове вбивство українських військовополонених “Азова” вчинили росіяни.

Журналісти опублікували новий доказ того, що трагедія в Оленівці, де в колонії росіянами було вбито українських військовополонених полку “Азов”, є терактом і військовим злочином російської армії. Це можна зрозуміти за супутниковими знімками в’язниці, які були зроблені до і одразу після трагедії. dialog.ua

Журналіст американського видання BuzzFeed News Крістофер Міллер також опублікував супутники окупованої Оленівки та заявив, що у справі масового вбивства українських військовополонених з’являється все більше доказів того, що цей злочин скоїли саме росіяни.

Фотографії із супутника компанії Maxar у своєму телеграм-каналі також публікує команда журналістів Bihus.Info, які розслідують військові злочини російської армії на території України.

При аналізі знімків добре видно, що з великого комплексу будівель колонії постраждала лише одна, в якій знаходилися військовополонені “Азови”.

Це майже повністю підтверджує ту версію, що барак було підірвано зсередини. Інші будівлі не пошкоджені. Таку ж версію, спираючись на перехоплені розмови окупантів, раніше висунула СБУ.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росіяни підірвали барак із полоненими зсередини: Maxar опублікувала супутникові знімки колонії в Оленівці