Росіяни цього не врахували: місцеві здали, хто та як розстріляв колонію з українськими полоненими

По суті, ми маємо справу з черговою Катинню – масовим вбивством військовополонених”.

Про це заявив радник глави Офісу президента Олексій Арестович, коментуючи масове вбивство українських військовополонених у Оленівці Донецької області. top.politeka.net

«Сьогодні кожен світовий лідер має зрозуміти, що весь світ має справу з тв*рюкою, яка свідомо та системно підриває самі основи цивілізації – як такої», – наголосив Арестович.

володимир путін

Також представник ОП висловив упевненість у тому, що цей злочин проти людяності додасть рішучості керівництву США визнати Росію державою, яка спонсорує тероризм. У свою чергу, міжнародне правосуддя сфокусується на тому, щоб наздогнати винних.

Також Арестович розповів про те, чого не врахували російські військові, спопеливши барак з українськими військовополоненими та звинувативши у цьому ЗСУ.

«Місцеві в Оленівці відзначили роботу «Градів» по ​​колонії з російського боку. Кремлівські ***  вирішили записати собі на рахунок ще один військовий злочин… До**йоби не врахували, що є свідчення місцевих і є засоби об’єктивного контролю, які точно дозволяють встановити звідки і як вівся вогонь», – сказав Арестович.


Радник глави ОП також пояснив, яких цілей хотіли досягти окупанти:

– приховати докази тортур і вбивств у колонії,

– Направити гнів родичів і співчуваючих «Азову» проти влади України («сволочі, витягніть наших хлопців! Їх там вбивають!»),

– фізично знищити частину полонених,

– дискредитувати всю Україну як суспільство, яке розстрілює своїх же полонених,

– дискредитувати Хімарси та в ідеалі (для них) – вимагати поставити їх під контроль (під час або в процесі розслідування),

– відволікти від відео з відрізанням геніталій нашому полоненому з боку російських військових, яке почало широко поширюватися»

Нагадаємо, російські пропагандисти заявляють про загибель понад 50 військовополонених та велику кількість поранених.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росіяни цього не врахували: місцеві здали, хто та як розстріляв колонію з українськими полоненими