Connect with us

Новини

Росіяни вбuлu сотні людей: На Донеччині виявили нові масові пох0вання (відео)

Правоохоронці після звільнення Лиманської та Святогірської громад від російських окупантів досі знаходять нові могили й невпізнані трупи. В регіоні вже виявлено 385 тіл, з них 103 досі не впізнані, повідомляють Патріоти України.

За інформацією поліції Донецької області, загалом на деокупованих територіях виявили 385 тіл, з них 309 – цивільні. “Серед жертв російської агресії – 174 чоловіки, 117 жінок, 6 дітей, стать ще 12 осіб не встановлено”, – йдеться в повідомленні.

При цьому зазначено, що триває робота з ідентифікації загиблих – на сьогодні ідентифіковано 282 особи. Так, у селі Богородичне, що майже повністю зруйновано російськими військами, провели ексгумацію двох літніх жінок та чоловіка. Цивільні мешканці були поховані в одному з дворів.

Крім того, тіла ще трьох цивільних чоловіків ексгумували в Лимані. За попередньою інформацією, двоє з них загинули внаслідок обстрілів, а третій помер в окупації з природних причин.

Advertisement

“Після деокупації Лиману на міському кладовищі було знайдено братську могилу із загиблими військовослужбовцями ЗСУ – далі розпочалася кропітка робота з ідентифікації кожного з них”, – повідомили в поліції.

Прокоментуйте:
Advertisement