Росіяни вкрали шрифт у дизайнерів України, намагаючись “”уделать”” США “площею ДНР”

Крадіжкою та мародерством займаються не лише окупаційні сили РФ, а й російська влада. Мерія Москви незаконно використала шрифт київських дизайнерів Олеся Гергуна та Євгена Анфалова з пропагандистською метою.

Про це Гергун опублікував обурену історію у своєму акаунті в Instagram.news.dialog.ua

Мерія Москви спробувала “обробити” США, перейменувавши площу біля американського посольства на честь терористичної “ДНР”.

“Тепер дипломатична місія розташовується за адресою: Російська Федерація, місто Москва … площа “Донецької Народної Республіки”, будинок 1, будівлі 1-9. Старі адреси об’єктів анулювали”, – похвалилися влада російської столиці на своєму офіційному сайті.

Проте від крадіжки утриматись вони не змогли. У плакаті про перейменування площі вони використали викрадений в українців шрифт. Дизайнер розлютився від того, що росіяни в пропагандистських цілях використовували його творіння. Він звинуватив РФ у крадіжці своєї інтелектуальної власності.

Відео дня:

“РуZZкі фашисти використали наш KTF Jermilov для своєї тупої пропаганди без моральних та юридичних прав на це”, – написав Гергун в історії.

Примітно, що опозиційні ЗМІ Росії виявили сліди вуличного протесту поряд із американським посольством – напис “Ні війні” на звороті дорожнього знака. Підтримка росіянами “спецоперації” далеко не така глобальна, як запевняють у Кремлі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росіяни вкрали шрифт у дизайнерів України, намагаючись “”уделать”” США “площею ДНР”