Росіяни влаштували в Європі шоу для пропагандистів: роздають прапорці і малюють символ “Z” на зустрічних машинах

Українці згуртовують закордоном і не дозволяють пропагандистам вести свою діяльність, але не завжди їх вдається зупинити.

В Європі активізувалися російські пропагандисти і активісти, проплачені кремлівськими агентами. В Болгарії українці помітили росіян, які тикають людям свої прапорці разом з болгарськими. Про це повідомляє портал Знай.

Російські пропагандисти чатують на людей прямо на дорозі. Вони зупиняють автомобілі і пропонують патріотичні болгарські прапорці водіям, а разом з ними всовують і рашистські ганчірки. Більше того, кремлівські активісти малюють на європейських автомобілях сучасну російську свастику у формі латинської літери Z.

Швидше за все мета у них одна – створити картинку для пропагандистського телебачення. Тоді Симоньян зі Скабєєвою зможуть сказати, що простий народ Європи всіляко підтримує Расею, а от злі політики на боці войовничої України.

Варто зауважити, що українці згуртовують закордоном і не дозволяють пропагандистам вести свою діяльність. Але, на жаль, деякі європейці просто пропускають повз подібні спроби використовувати їх у брудній пропагандистській грі.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN