Росіяни вже деморалізовані. У війні починається перелом – Подоляк

У війні з Росією вже почався певний переломний момент – тільки за останній тиждень ЗСУ знищили 16 ворожих позицій з російськими казармами та складами з боєприпасами. Про це сказав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передають Патріоти України.

Оперативну паузу, яку вирішив взяти ворог, Подоляк пов’язує зі значними втратами в його живій силі, техніці та боєкомплектах. Логістика у росіян налагоджена погано, додає він, тому вони намагаються провести передислокацію і поповнити силу і техніку.

“Тому, неодмінно, певний перелом війни вже починається. Все тому, що ми доводимо, що будемо атакувати саме складські місця і центри оперативного управління армійськими структурами”, – запевнив представник ОП.

За словами Подоляка, для перелому важлива кількість зброї на лінії фронту. Воно здатне змінювати стан справ там. “Все це потрібно для того, щоб правильно будувати війну”, – пояснив він.

Відео дня:

Радник глави ОП також розповів про панічні настрої у ворога – росіяни деморалізовані через їх “масову утилізацію”. Та й наші партнери розуміють, що паритет далекобійної зброї і артилерії дозволить нам ефективно деблокувати українські території, додав Подоляк.

Джерело: 24 канал

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Росіяни вже деморалізовані. У війні починається перелом – Подоляк