Connect with us

Новини

Росіяни згортають окупаційну адміністрацію у Скадовську: евакуацію проводять морем – Генштаб

Published

on

Загарбники згортають окупаційну адміністрацію в тимчасово окупованому Скадовську. З 6 на 7 травня росіяни завантажили в автомобільний транспорт документацію, оргтехніку та інше майно державних установ.

На ранок 7 травня значна частина окупаційної адміністрації залишила місто разом зі своїми сім’ями. Про це повідомляється у вечірньому зведенні Генерального штабу України від 8 травня.

“У Скадовську відмічено згортання діяльності районної та міської адміністрацій. Так, у ніч з 6 на 7 травня окупанти завантажили в автомобільний транспорт документацію, оргтехніку та інше майно державних установ, а вже до ранку 7 травня разом із родинами місто залишило значну частину російської окупаційної адміністрації”, – йдеться у повідомленні.

Схожа ситуація зараз розгортається в інших населених пунктах Херсонської області, таких як Михайлівка, Петрівка, Шевченка, Широке, Улянівка та Красне.

Advertisement

“Зважаючи на багатокілометрові затори, які останнім часом утворилися на в’їзді до Криму та в районі Керченського мосту, вивезення документації та награбованого майна з державних установ тимчасово захопленої Херсонської області загарбники планують здійснити морським шляхом через суховантаж, через порт міста Бердянськ“, – додали у Генштабі.

Росіяни згортають окупаційну адміністрацію у Скадовську: евакуацію проводять морем – Генштаб
Прокоментуйте:
Advertisement