Connect with us

Новини

РосЗМІ заявили про “прорив” українських диверсантів під Бєлгородом

Російські Telegram-канали масово повідомляють про чергову спробу “українських диверсантів” прорватися через кордон. Цього разу – в Бєлгородську область, передають Патріоти України.

Baza повідомляє, що нібито озброєні автоматами Калашникова, гранатометом, снайперськими гвинтівками і кулеметами диверсанти здійснили спробу прориву кордону з боку села Гранів в Харківській області ввечері в п’ятницю, 19 травня.

“За попередніми даними, перестрілка на кордоні почалася ввечері 19 травня. Кілька людей намагалися прорватися через село Червоний хутір Бєлгородського району, проте їхню атаку було відбито”, – пише Telegram-канал.

Mash пише, що диверсантів було 15, і після того, як російські прикордонники відбили атаку, вони повернулися на територію України. Канал Shot також стверджує, що “четверо українських диверсантів були поранені”.

Advertisement

При цьому канал “Жесть Бєлгород” з посиланням на оперативний штаб Бєлгородської області заявив, що інформація про спробу прориву кордону не відповідає дійсності. “За останніми підтвердженими даними, вчора, 19 травня, на кордоні Бєлгородської області планово велася робота Збройних Сил РФ. Просимо жителів не піддаватися провокаціям, зберігати спокій і довіряти тільки офіційній інформації”, – йдеться в повідомленні штабу.

Губернатор області В’ячеслав Гладков повідомлення не коментував. З боку влади РФ також коментарів не було.

Прокоментуйте:
Advertisement