Connect with us

Новини

“Розчарування”: Лобода роздраконила українців кадрами на березі моря, знову співала російською

Відома співачка Світлана Лобода поділилася відео на березі моря, де співала російською мовою.

Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка після початку війни повністю припинила діяльність у росії та заявила про свою проукраїнську позицію, часто радує шанувальників яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так цього разу Світлана Лобода виклала відео на березі моря, де, схоже, готувала виступ. politeka.net

На новому відео Світлана Лобода знята, сидячи на дивані на величезному літньому майданчику з такими же диванами, столиками та зеленою травою під ногами. Перед камерою вона з’явилася у вільних темних шортах та короткому світлому топіку. Її розпущене та розпатлане волосся прикрите кепкою, а на обличчі величезні сонцезахисні окуляри.

У ролику Світлана Лобода тримає в руках мікрофон і безтурботно співає пісню російською мовою, хоч вона і з її нового українського альбому. Якоїсь миті камера пересувається і можна побачити велику сцену, на якій виступатиме артистка. Схоже, цей літній майданчик з диванами та столиками на березі моря – це зал для глядачів у якійсь теплій країні.

У підписі до публікації Світлана Лобода написала: “Сьогодні не боїмося помилятися… Адже нам не треба вдавати”. Користувачі не пройшли повз і відразу почали коментувати нову публікацію артистки, знову критикуючи її за російську мову:

“Цікаво для кого ви співаєте російською? Українців від цієї мови нудить”.
“Знову російською? Як же так?”.
“Докотилася до караоке?”.
“Жалюгідне видовище”.
“Розчарування та відписка. Вона далі хоче і вашим, і нашим”.
“А де це вона страждає так?”.
“Вона ще називає себе українкою. Гнати її за Повалій та Лорак!”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement