Розкішніше, ніж у Ротару: Гросу вперше показала, як виглядає її маєток у Чернівцях. Фото

Аліна постала в червоній сукні в чорну клітку, чорних колготах і чорних босоніжках на платформі. Під сукню вона одягла напівпрозору водолазку чорного кольору і пов’язала на талію чорний пояс

Популярна виконавиця української естради Аліна Гросу вперше показала свій шикарний особняк, який знаходиться в Чернівцях. Її гостею стала Катерина Осадча, яка приїхала для інтерв’ю з програмою “Світське життя”.

Знаменитість провела екскурсію по будинку і продемонструвала кілька суконь з дитинства.

Нові знімки Гросу продемонструвала у своєму Instagram.

Новий випуск передачі ще не вийшов на телеекрани, тому подивимося фото з аккаунта артистки.Аліна постала в червоній сукні в чорну клітку, чорних колготах і чорних босоніжках на платформі. Під сукню вона одягла напівпрозору водолазку чорного кольору і пов’язала на талію чорний пояс.

У своїй спальні співачка продемонструвала кілька дитячих суконь, з якими вони з Катериною зробили фото.

На фото можна побачити, що ремонт в будинку виконаний в світлих тонах з елементами золотого декору. У спальні лежить коричневий ламінат, а на кухні плитка під мармур. У кімнаті Аліни стоять видніються дитячі фото, які стоять на великому туалетному столику з дзеркалом.

Дівчатам компанію склав коханий Аліни Роман Полянський, який заради неї приїхав до Києва.

“Вчора у нас в Чернівцях гостювали @svitsketv ❤️ надивилися і дізналися про моє справжнє життя в рідному і улюбленому місті🤗 як зазвичай намагалися загострити і знайти скандальні моменти в моїй історії, творчому шляху і Особистому 🤪 але мене ретельно захищав молодший брат 😂 ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ рада була побачитися 😊 до зустрічі в ефірі😉 Вам це точно буде цікаво!:)
П. С. Ромка максимально щасливий🤪”, – написала співачка під фотографіями.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )