Розмовляють українською та одягнені у форму ЗСУ: На Луганщині активізувалися ДРГ окупантів

У Луганській області ЗСУ майже щодня знищують ворожі склади боєприпасів та знешкоджують диверсійно-розвідувальні групи. Ворог посилив роботу своїх ДРГ кількісно та якісно. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram, передають Патріоти України.

За його словами, посилення диверсійних розвідувальних заходів окупантів обумовлено нестачею боєприпасів. “Ситуація більш-менш стабільна. Орки не наважуються йти в наступ. Відчувається їхня знесиленість після знищення складів із боєприпасами. Втім обстріли продовжуються, і ворожі ДРГ намагаються знайти слабкі місця в обороні Луганщини, на щастя, без успіху”, – розповів Гайдай.

Проте він зазначив, що окупанти тепер більш прискіпливо підходять до формування ДРГ, посилили їх не лише кількісно, але і якісно. За його словами, на українські блок-пости виходять найманці з так званої “Ліги”, які розмовляють українською та перевдягнуті в нашу військову форму.

“Якщо раніше відправляли якусь там звичайну армійську розвідку, то зараз уже відправляють і еліту. В них еліта – це “Ліга”. Вони переодягнені в українську військову форму і намагаються робити певні такі речі, як-от зайти на блок-пост, тобто не просто працюють на передовій. Це дуже підготовлені військові, тому потрібно весь час бути на сторожі”, – зазначив Гайдай.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Розмовляють українською та одягнені у форму ЗСУ: На Луганщині активізувалися ДРГ окупантів