“Розвідка розуміє”: українці розкусили підлий задум окупантів у Херсоні, де спорожніли блокопсти

На тимчасово захоплених територіях окупанти продовжують порушувати норми Міжнародного гуманітарного права, закони та звичаї ведення війни.

Так, згідно з повідомленням Генштаба ЗСУ, в населеному пункті Піски Старобільського району Луганської області представники так званої військової комендатури провели фільтраційні заходи проти місцевого населення.

Близько 30 громадян викрадено та вивезено у невідомому напрямку.

Такі ж заходи проводяться в населених пунктах вздовж автошляху Олешки – Нова Каховка Херсонської області.

Крім того, автошляхами Херсонщини відзначається посилений рух вантажних та легкових автомобілів з награбованим майном. Значні пограбування відбуваються у Бериславі та прилеглих населених пунктах.

Зокрема, з підприємств обслуговування електромереж вивозиться майно та ремонтна база. В населеному пункті Тополівка російські окупанти використовують в якості “живого щита” місцеву школу та дитячий садок – там розмістилось до трьохсот ворожих солдатів з технікою.

Тим часом в Мережі з’явилися фото покинутих російських блок-постів в окупованому Херсоні.

Зазначається, що взагалі на херсонських вулицях рух мінімальний, місто виглядає спорожнілим.

Проте, демонстративне відведення військ з Херсона може бути пасткою для українських військ.

У свою чергу міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm зазначає, що тиражування російськими тлг-каналами новин про зникнення російського прапора на адмінбудівлі Херсона – це примітивна ІПсО, створена за базовими принципами рефлексивного контроля.

«Рашисти розуміють, що рано чи пізно їм доведеться тікати з Херсона, але їх єдиний шанс якось перехопити військову ініціативу – це спровокувати до передчасного наступу. Українська розвідка повністю розуміє і читає задум ворога, тому російські інформаційні дії не знаходять успіху, а навпаки – додають невизначеності та панічних настроїв в середовищі колаборантів», – підкреслили в спільноті.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN