Connect with us

Новини

Розвідку боєм ворог прийняв за… контрнаступ: Військовий експерт пояснив, як ЗСУ обдурили окупантів

Published

on

Активні бойові дії, які ведуть ЗСУ насамперед у Запорізькій області, не можна називати повноцінним наступом. Таку думку висловив військовий оглядач Олександр Коваленко в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами в районі Оріхів-П’ятихатки і трохи на схід від Вугледара відбувається глибинна розвідка боєм. “Це дії, спрямовані на те, щоб розкрити позиції ворога, які були до того замасковані. Це стосується ворожої артилерії, якої дуже багато в замаскованому форматі. Це стосується складів з боєприпасами, з паливно-мастильними матеріалами, розміщення командних пунктів та пунктів управління”, – пояснив Коваленко.

Своїми діями ЗСУ, на думку військового оглядача, ввели в оману російське командування, яке сприйняло їх сприйняло як просування Сил оборони України в напрямку з Оріхова на Токмак і Мелітополь або в напрямку через Волноваху на Маріуполь.

“Вони розглядали цей варіант як наш великий контрнаступ і тому активізували всі свої сили, які в них були в замаскованому форматі для того, щоб протидіяти Силам оборони України. Ми цим скористалися, щоб отримати інформацію про їхні замасковані позиції. За рахунок цих розвідок боєм, у деяких з цих локацій вдалося зайняти позиції, розширити наш вплив і контроль вздовж лінії фронту. Тому навіть перевиконано бойову задачу цієї розвідки боєм”, – підсумував експерт.

Advertisement
Джерело: ТСН.ua
Прокоментуйте:
Advertisement