Розвідники вдерлися в тил ворога на Херсонщині: У ГУР поділилися вражаючими подробицями

Спецпідрозділ Головного управління розвідки Міноборони України за підтримки військових Збройних сил вдерлися в тил документів на Херсонщині. Група спеціального призначення провела розвідувальний рейд у районі Нової Каховки у ніч з 23 на 24 січня. Про це розповіли у прес-службі ГУР, передають Патріоти України.

“Попередньо, завдяки співпраці з місцевими партизанами та за допомогою спеціальних технічних засобів, розвідники встановили точне місцезнаходження передового пункту управління рашистів. Попри щільне мінування берегової лінії та встановлені фортифікаційні споруди, група переправилась через річку та висадилась на протилежний берег”, – повідомляють розвідники.

На місці група спеціального призначення вступила у бій з ворожими військами. “Розвідники гранатометними пострілами знищили будинок, в якому знаходився командний пункт. Сприйнявши висадку як спробу прориву лінії оборони, рашисти одразу залучили бойові резерви – підрозділ сил спеціальних операцій, авіацію та бронетехніку. Завдяки цьому розвідка отримала вичерпні дані щодо кількості, складу та місць розташування ворожих резервів”, – інформують в ГУР МО.

Ворог зазнав значних втрат. Українські захисники знищили щонайменше 12 окупантів, БТР 82А та захопили полоненого. “Виконавши завдання, група повернулась на правий берег Дніпра. Робота з деокупації української території триває”, – додали розвідники.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )