“Рупора путіна” Лаврова заткнув за пояс більш ефектний оратор, в мережі істерика: “Не те що кінь”

Над головою російського МЗС Сергієм Лавровим пожартувала сама природа, в мережі з’явилося курйозне відео.

Відповідними кадрами поділився у своєму Твіттері журналіст Денис Казанський. На відео Лавров звично давав інтерв’ю російським пропагандистам. Справа відбувалася під час зустрічі Ради міністрів закордонних справ СНД в Душанбе. Журналісти вирішили поговорити з Лавровим просто неба, що призвело до несподіваних наслідків.

Глава МЗС рф з серйозним виглядом намагався говорити про геополітику. Однак, його голосно і вкрай виразно почав перекрикувати Павич, який переховувався в зелені за спиною Лаврова.

Російський міністр кілька разів намагався продовжувати свої міркування про Євросоюз і його “зобов’язаннями”, проте птах був голосніше. Під час інтерв’ю журналісти зрадницьки хихикали у відповідь на крики павича.

“У якийсь момент російського міністра Лаврова став передражнювати Павич, але всім було плювати, оскільки смислове навантаження коментаря Лаврова і павиних криків була приблизно однакова”, – прокоментував ситуацію Казанський.

Інтернет-користувачів теж повеселив цей випадок.

Відео дня:

“Це звуки видає захарова, повідомляючи про підвезення Колумбійського коксу”, “Бандерівські генно-модифіковані павичі в дії”, “Павич розумніший, він не нападає на сусідню країну”, “Павич почув говорить кінь і захопився”, “Павич справу говорить, не те що кінь”, – пишуть люди.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Рупора путіна” Лаврова заткнув за пояс більш ефектний оратор, в мережі істерика: “Не те що кінь”