“Русский военный корабль, иди на…”: Туристку із РФ неприємно вразила кава у Грузії (фото)

Блогерка з Росії поскаржилася, що в Грузії їй видали каву в синьо-жовтому стаканчику. На картоні було надруковано “Русский военный корабль, иди нах*й” російською мовою без цензури. Туристка зізналася, що відчула сум’яття, але згодом почала переконувати підписників, що подібні жести підтримки Україні – показуха. Відповідна Instagram-stories з’явилася на її сторінці, передають Патріоти України.

За словами росіянки, паперовий стаканчик для неї обирали не спеціально, а взяли один з багатьох, які кав’ярня вирішила видавати відвідувачам в знак підтримки українського народу. “Я беру каву з собою і мені дають її в такому стаканчику. Стаканчики на виніс всі однакові”, – написала блогерка.

З її слів, антиросійський напис викликав відчуття сум’яття та невдоволення. Ймовірно, туристка з Росії не очікувала побачити засудження кривавої політики своєї країни в Грузії. “Перше відчуття – сум’яття. Господи, ну що за дурня. Друга – бариста не обирала стаканчик спеціально для мене. Які роздрукували – такі і дала”, – написала росіянка.

Щоб виправдати засудження цивілізованим світом своєї країни, інфлюенсерка видала, що в Грузії росіян люблять, а Україну підтримують тільки на камеру. “Не знаю, як це може допомогти, але дай Бог від існування таких стаканчиків комусь стане легше”, – продовжила вона.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 2 оцінки, середнє 4 з 5 )
BBCcCNN
“Русский военный корабль, иди на…”: Туристку із РФ неприємно вразила кава у Грузії (фото)