Connect with us

Новини

Руїна та смерть: Маріуполь показали на відео з дрона після року “звільнення”

Рік тому, 20 травня, Маріуполь повністю перейшов під контроль російських окупантів. Так, опісля виснажливих боїв українські військові виконали наказ і здали зброю, покинувши територію заводу “Азовсталь”.

Радник мера Маріуполя Петро Андрющенко показав у мережі, який вигляд зараз має окуповане загарбниками місто. Так, опісля так званого російського “звільнення” місто перетворилося на пустку з сотнями зруйнованих та пошкоджених будівель.

Окупанти встигли побудувати за рік на місці руйнувань кілька безликих бетонних коробок, щоб створити картинку “відновлення добробуту” міста для пропагандистських каналів. Однак насправді масштаби руйнувань у Маріуполі критичні.

“З висоти пташиного ока дуже гарно можна побачити, що приніс місту “русский мир”. Руїна та смерть. Пустелі та плями демонтажів. Все, що досі прикрашає Маріуполь та маскує страшну правду – все це було зроблено, посажене та виховано Українським Маріуполем. Дуже проста та показова різниця у двох світах. Тримайся, рідний. Скоро. Вже скоро”, – написав Андрющенко.

Advertisement

Зазначимо, що місцева влада оцінює збитки міста, спричинені лише руйнуваннями, на 14,5 мільярда доларів. Додатково, ще 5 мільярдів втратив міський бюджет лише минулого року внаслідок повної руйнації промисловості міста Росією.

Руїна та смерть: Маріуполь показали на відео з дрона після року "звільнення"

Раніше повідомлялося, що у Маріуполі поширюються інфекційні захворювання, причиною яких стала стихійна торгівля. Так, у місті поширюється захворювання на сальмонельоз. У всіх випадках джерелом зараження були курячі яйця.

Прокоментуйте:
Advertisement