Саакашвілі втратив близьку людину: «Була дуже хорошою і красивою жінкою»
Саакашвілі підкреслив, що зараз не має права навіть на телефонний дзвінок і розповів, що жінка хворіла і в останні два тижні стан Магди погіршився.

Померла колишня теща екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі, мати екс-першої леді Грузії Сандри Рулофс. Про смерть матері Магди ван дер Пуль у віці 78 років повідомила в соціальній мережі Facebook сама Сандра Рулофс.
“Вчора ввечері моя матуся покинула цей світ. Тихо, спокійно в колі чоловіка і дітей. Мій промінчик сонця згас, мій найкращий приклад. Не знаю як далі бути, адже я жодного дня не прожила без неї на цій землі”, – написала Рулофс.
На сторінці Саакашвілі в мережі також з’явився пост про трагедію. У ньому екс-президента Грузії прокоментував смерть Магди ван дер Пуль.

Він зазначив, що жінка хворіла і в останні два тижні стан Магди погіршився. Саакашвілі висловив співчуття родині Сандри Рулофс, підкресливши, що зараз не має права навіть на телефонний дзвінок.

“Матері Сандри, Магди не стало. Вона була дуже хорошою, працьовитою, красивою жінкою. Магда страждала від Альцгеймера в останні кілька років. Її чоловік, Едуард, купив квартиру поруч з клінікою, щоб бачити Магду кожен день. Сандра літала з Тбілісі додому майже кожні вихідні, а також дбала про свою матір”, – написав він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN