Саме він дзвонив! Приголомшлива інформація – Зеленський в ауті. Просто у нього під носом – скандал не вщухає!

Різне

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак прямо причетний до зриву спецоперації із затримання найманців з російської ПВК “Вагнер”.

Про це в ефірі програми “Все по бєспрєдєлу” на Апостроф ТВ заявив відомий український журналіст, головний редактор видання “Цензор.НЕТ” Юрій Бутусов.

Як зазначає Бутусов, Єрмак особисто повідомив білоруським спецслужбам про те, що СБУ готує спецоперацію по виманюванню з Білорусі в Україну російських найманців. За словами журналіста, у нього на руках є відповідні докази, які будуть використані в майбутньому кримінальному провадженні за обвинуваченням Єрмака в державній зраді.

“За даними моїх джерел і моє особисте переконання, саме Єрмак дзвонив в Білорусь. І саме він подав сигнал деяким керівникам Білорусі про те, що їде небезпечна група і до неї потрібно уважно придивитися. Правда, кому конкретно з керівників Білорусі призначався цей сигнал, ми не знаємо, інформація не була однозначною. Але тим не менше цього було досить, щоб була наводка для білоруських спецслужб, які і затримали цю групу “, – зазначає Бутусов.

Він також додав: незважаючи на те, що кримінальне провадження знаходиться на контролі в правоохоронних органах, фактично розслідування рухається дуже повільно.

Бутусов вважає, що даній справі потрібно негайно дати хід, в іншому випадку відповідальність впаде на всіх, хто спробує приховати правду від громадськості.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN