Саме їх штурмують зараз: Екс-працівник “Азовсталі” показав окупантам підземні ходи під заводом

Росіяни знайшли зрадника з числа колишніх працівників заводу “Азовсталь”, який показав їм таємні підземні ходи під територією підприємства, і наразі окупанти штурмують ці тунелі. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передають Патріоти України.

“Російські покидьки знайшли зрадника з числа співробітників комбінату (“Азовсталь” – ред.), якогось електрика, який показав тунелі, які під землею ведуть на територію заводу. І вчора росіяни почали штурмувати ці тунелі, користуючись інформацією, яку отримали від зрадника”, – сказав Геращенко.

Він наголосив, що саме тому з Москви до Маріуполя раптом приїхав російський пропагандист Володимир Соловйов.

Відео дня:

“Бо йому обіцяли, що вже вчора територія “Азовсталі” буде штурмуватись російськими покидьками і він зможе засняти “перемогу” російських негідників над українськими захисниками. Вчора цього не сталося, наші захисники продовжують боронити територію “Азовсталі”, – підкреслив Геращенко.

Радник додав, що подвиг небаченого у світі героїзму, мужності наших захисників ввійде у підручники, а покидьок, який показав підземні таємні ходи, що є під територією заводу “Азосталь”, обов’язково “знайде свою кулю або цеглину по голові”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Саме їх штурмують зараз: Екс-працівник “Азовсталі” показав окупантам підземні ходи під заводом