Самопроголошеному президенту Лукашенку – “рура”, і Путін не допоміг! Білорусь на порозі дефолту: Що ж далі?

Що таке дефолт? Дефолт – це коли країна не може платити за своїм зовнішнім боргом.

Нинішній дефолт не буде схожим на 1998 рік, адже тоді ситуація була докорінно інша.

Зараз це означає, що Білорусь втрачає суб’єктність і все більше починає залежати від Росії та Китаю так, як вони виступають основними її кредиторами.

Білорусь вперше провела платіж за єврооблігаціями у національній валюті – білоруських рублях: йдеться про випуск Belarus-27 на загальну суму $22,9 млн.

Про це повідомляє Мінфін країни.

“Платежі з єврооблігацій Республіки Білорусь з терміном 29.06.2022 (Belarus-2027) у загальній сумі 22,9 млн доларів в еквіваленті виконані відповідно до нового порядку. … Дане рішення передбачає перерахування міністерством фінансів, в рамках виплат за єврооблігаціями, за рахунок коштів в іноземній валюті сум у білоруських рублях на рахунки, що спеціально відкриваються у ВАТ “АСБ Беларусбанк”, – йдеться в повідомленні.

З таким розкладом, білоруси можуть сміливо забути про процвітання і стабільність та очікувати злиття із Росією із усіма перспективами на табори і смертну кару за інакодумство. А російський режим це може влаштувати їм із легкістю.

Відео дня:

Країни Заходу з за таких умов із їхньою країною не хочуть мати справи – усі розуміють чому. РФ – вона не може навести у себе порядок, і відповідно, на Білорусь їй взагалі начхати.

Щодо Китаю, то це дуже небезпечний союзник, оскільки він спочатку дає гроші, а потім забирає національні підприємства.

Білорусь зараз перебуває у дуже важкому становищі і єдиний варіант для виживання білорусів як нації – це боротися за свою незалежність від путінського режиму

Джерело

news.obozrevatel.com

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Самопроголошеному президенту Лукашенку – “рура”, і Путін не допоміг! Білорусь на порозі дефолту: Що ж далі?