Самотність душить: що робити, коли дуже потрібні відносини

Як бути, коли від самотності неможливо сховатися.

Холодні вечори і самотня постіль, зустрічі з друзями, домашні клопоти, але все ж чогось не вистачає. Чому немає бажання повертатися додому, відповідь лише одна — самотність. Що робити, коли настає такий період в житті, коли дуже потрібні відносини, самотність душить і пускає сльози ночами в подушку?

Самотність — вона лякає і допомагає творити, але навіть ті люди, які воліють самотність, потребують душевної теплоти, ласки і турботи, але не завжди готові визнати це відкрито, інформує Ukr.Media.

Що дають людині відносини?

Теплоту душі, щастя, бажання і пристрасть, підтримку, сім'ю (якщо пара прагне до створення осередку суспільства).

Але бувають такі моменти, коли побудувати відносини не виходить, а самотність душить і від неї неможливо сховатися, що ж робити, коли хочеться відносин?

Головні помилки

Багато людей роблять кілька головних помилок, після невдалих спроб побудови відносин.

Відхід від проблеми

Переконання, що відносини не є найголовнішим атрибутом щастя.

Робота

Йти з головою в роботу, завантажуючи себе всіма можливими справами та обов'язками, валитися з ніг після важкого дня, щоб геть забути про свою самотність та порожнечу.

Щастя можна купити

Зневірившись і втративши надію на взаємні почуття або ж маючи пристойний дохід, людина не створює відносини, вона купує їх, щоб не бути самотньою і довести всім, що все купується і продається.

Так що ж робити, коли самотні вечори більше не хочеться проводити на самоті?

Найкраще знайти приємного співрозмовника, і краще за все не одного, це буде найпершим кроком на шляху до свого розкриття і цвітіння душі. Не варто шукати співрозмовника серед друзів, безліч сайтів знайомств і додатків, які зводять різних людей і дозволяють заводити знайомства.

Перший крок зроблено, далі варто розкривати і розгадувати один одному, хто які цілі переслідує. Інтереси, сумісність, розуміння і взаємна симпатія повинні супроводжувати людей, які немов шматочки пазла шукали один одного. Звичайно ж не варто поспішати і забувати про те, що не всі люди чесні й існують шахраї.

Але не всі здатні знайомитися через інтернет, хтось взагалі не вважає це реальним шансом на відносини. Існує безліч заходів і різних організацій де для самотніх людей проводять "Побачення в сліпу", щоб люди могли спочатку дізнатися одне одного, поспілкуватися саме на духовному та інтелектуальному рівні, перш ніж оцінювати зовнішні дані.

І найголовніше, що не можна упускати, це те, що варто озирнутися навколо, можливо поруч є самотня людина, яка теж знаходиться у пошуку щастя і втомилася бути самотньою. Найчастіше люди просто не помічають один одного. Сусід по сходовій клітці, дівчина з сусіднього під'їзду, але буває, що і стара знайома (знайомий), яка (ий) дуже давно і таємно мріє бути поруч.

Висновок

Не існує одного вірного і правильного рішення від самотності, незважаючи на безліч порад, як почати відносини, вони не дають 100% результату, лише в поодиноких випадках. Варто просто захотіти, почати з себе, і бути відкритими для нових променів щастя.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Самотність душить: що робити, коли дуже потрібні відносини