Connect with us

Новини

Саніна з The Hardkiss nідірвала сцену Євробачення, Джамала та Астаф’єва не стримали емоцій: “Кайф, гордість”

Відома співачка та ведуча Євробачення Юлія Саніна показала фрагмент свого виступу та підкорила не лише українців, а й усю Європу.

Популярна українська співачка та солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, яка стала ведучою “Євробачення-2023” від України в Ліверпулі, часто радує шанувальників яскравими публікаціями на своїй сторінці в Instagram. Так, цього разу Юлія Саніна виклала фрагмент відео зі свого виступу на сцені “Євробачення”, яким підкорила не лише своїх шанувальників, а й зіркових колег.politeka.net

Так, на кадрах можна побачити, що для європейської сцени Юлія Саніна та її колектив підготували потужний виступ. Спочатку артистка звернулася до глядачів англійською, а потім почала співати свою українську пісню “Маяк”. Треба сказати, що фани “Євробачення” були в захваті від виступу українського колективу, адже The Hardkiss влаштували справжнє шоу з декораціями, шоу-балетом та незвичайними спецефектами.

У підписі до публікації Юлія Саніна просто написала: “The HARDKISS – Маяк”. А шанувальники відразу почали коментувати нову публікацію зірки. Свої емоції висловили і зіркові колеги Юлії Саніної, такі як Джамала, Даша Астаф’єва, Ліда Лі, Леся Нікітюк, Діма Каднай та багато інших:

“Крутяк!”.
“Кайф, гордість!”.
“Юля, це неймовірно! Гордість!”
“От дали вогню, пишаюся”.
“Юля з Валом прийшли, і за неповні дві хвилини розвалили всіх учасників своєю майстерністю. Чого й слід було чекати!”
“Завжди хотіла, щоб Hardkiss брали участь у Євробаченні. Це був би найпрофесійніший і найкрутіший виступ. Потім зрозуміла, що бути учасником шоу – це вже давно не ваш рівень. І ось ви на сцені “Євробачення” як зірка, а не просто учасник. Як же круто”.
“Запалили своїм світлом сцену Євробачення! Ви як завжди дивовижні!”
“Ось таким має бути виступ, а не пісні ні про що, які за 5 хвилин і не згадаєш. Браво, це кайф”.
“Гордість! Що виступ, що роль ведучої – на найвищому рівні”.

Прокоментуйте:
Advertisement