“Санкції в дії”, – у Росії у літака відмовила електроніка прямо посеред польоту, експерти б’ють на сполох

Екіпаж російського літака повідомив на землю про повну відмову навігаційного обладнання, зробивши екстрений запит на повернення до аеропорту.

У Росії у літака місцевої авіакомпанії “Уральські авіалінії” під час польоту повністю відмовила бортова навігація. Про це повідомляють російські видання з посиланням на джерела Telegram-каналу “Авіаїнцидент”. news.dialog.ua

Згідно з опублікованою уральським виданням E1.ru інформацією, у п’ятницю рейс SVR173 вилетів з Петербурга до Єкатеринбурга, проте в першу годину після зльоту зіткнувся з надзвичайною ситуацією на борту. За даними джерел, екіпаж літака повідомив на землю про повну відмову навігаційного обладнання, зробивши екстрений запит на повернення до аеропорту зльоту.

Російські журналісти звернулися за коментарем до авіакомпанії, проте там якісь роз’яснення давати відмовилися.

Коментуючи НП на борту літака, російський експерт та аналітик Анатолій Несміян заявляє, що в умовах санкцій події у російській авіації відбуватимуться дедалі частіше. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що замість нормального техобслуговування та регламентних робіт російські авіакомпанії змушені буквально латати техніку.

Відео дня:

“Схоже, що повідомлення про авіапригоди, пов’язані з відмовими техніки та обладнання, будуть надходити все частіше. Чудес не буває: або ви обслуговуєте техніку як треба, або використовуєте ізоленту та китайський контрафакт замість нормальних регламентних робіт. Як треба вже не виходить, тому варіантів ні. Добре, що поки що це просто події”, – зазначив експерт.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Санкції в дії”, – у Росії у літака відмовила електроніка прямо посеред польоту, експерти б’ють на сполох