Connect with us

Новини

“Сатана першим заходить у храм, де бога немає”: Путін з масовкою прийшов на великодню службу

Published

on

Увечері 15 квітня російський диктаторВолодимир Путін прийшов до церкви на великоднє богослужіння. Цього разу господар Кремля був в храмі не один – в приміщення підігнали масовку, але президента країни-агресора все одно відгородили від людей та поставили охорону.

Як видно на відео, яке опублікувало російське пропагандистське видання РИА Новости, двоє чоловіків охороняли сходинки, якими можна було потрапити на крилас (піднесення-балкон у православному храмі, де зазвичай співає хор). Допустили до глави країни-агресора лише його наближеного – мера Москви Сергія Собяніна. Путін відвідав кафедральний собор Христа Спасителя (РПЦ) в Москві (вул. Волхонка, 15).
У Мережі користувачі емоційно відреагували на відвідування кремлівським диктатором церкви, зазначивши, що ця вистава не має нічого спільного зі справжньою вірою.

У Twitter і Telegram пишуть: “Чорт до церкви зайшов”, “Сатана першим заходить в храм, де бога немає”, “Культові споруди РПЦ давно покинув бог”, “Подивіться на цього кривавого Путіна, який відсторонився про людей, і можна зрозуміти, що це по суті Ірод”, “Ну, хоч масовку з ФСОшників побільше нагнали… А то на Різдво до сліз шкода і убого було”.
скріншот скріншот

'Сатана першим заходить у храм, де бога немає': Путін з масовкою прийшов на великодню службу
Прокоментуйте:
Advertisement