Connect with us

Новини

СБУ ліквідувала російську агентурну мережу, яку координував радник Аксьонова (відео)

Служба безпеки України провела масштабну спецоперацію щодо виявлення диверсантів. У результаті в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, на Дніпропетровщині та Вінниччині було затримано 19 ворожих агентів. При цьому одним з координаторів агентурної мережі був радник самопроголошеного прем’єр-міністра окупованого Криму Сергія Аксьонова. Про це 17 червня повідомила пресслужба СБУ, передають Патріоти України.

Знешкоджені агенти коригували російські ракетні обстріли міст та розвідували позиції Збройних сил України.Крім того, вони збирали дані про місця утримання полонених окупантів, а також інформацію щодо учасників національного опору на окупованих територіях на півдні України, які підпільно протидіють загарбникам.

“За даними слідства, групою керував агент ФСБ, який перебував в одному з районів Херсона. Отримані від інформаторів розвіддані він передав представникам російських спецслужб, серед яких – радник так званого “голови Криму” Аксьонова”, – повідомили в СБУНаразі правоохоронці вирішують питання про повідомлення зловмисникам про підозру.Їм загрожує до 15 років позбавлення волі чи довічне ув’язнення.

Прокоментуйте:
Advertisement