Щойно!
Стало відомо, чому Усик насправді звільнив чемпіонські титули.
Деталі
Директор команди Олександра Усика Сергій Лапін в коментарі для ESPN розповів про рішення українського чемпіона звільнити титули.
За словами спеціаліста, Усик зробив це для того, щоб Ентоні Джошуа отримав можливість поборотися за пояси та знову об’єднати їх.
💭 «Як спортивний директор Усика, можу сказати, що це рішення було ухвалене з урахуванням майбутнього надважкої ваги.
Олександр звільнив титули санкціонуючої організації, щоб дати Ентоні Джошуа можливість поборотися за них і знову об’єднати їх.
Що ж до самого Олександра, то його метою завжди було завершити легендарну кар’єру фінальними боями у Сполучених Штатах, де він хоче написати останню главу своєї боксерської спадщини». 💭
⚠️ Ентоні Джошуа, нагадаємо, наразі тренується зі штабом Усика під час підготовки до наступного бою.