Connect with us

Новини

Семен Слєпаков покинув Росію: він закликав зупинити війну в Україні

Published

on

Відомий російський комік та актор Семен Слєпаков таємно покинув Російську Федерацію, не сказавши про це нікому, окрім найближчого оточення. Після серії дописів про російсько-українську війну, а також публічного звернення до президента країни-окупанта В. Путіна з закликом припинити воєнні дії на території України, він виїхав в Ізраїль.

Хвилювання серед прихильників зірки Comedy Club викликало раптове зникнення кумира з соціальних мереж. Журналісти kpзвернулися до знайомих артиста, щоб дізнатися про його місцезнаходження (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Семен Слєпаков таємно покинув Російську Федерацію

Востаннє Слєпаков з’являвся перед аудиторією в своєму Instagram 1 березня, де ще раз наголосив підписникам, що війну в Україні потрібно закінчити.

“Біль за те, що відбувалося і відбувається на Донбасі – дуже сильний і великий. Біль за те, що відбувається в Україні – не менше. Весь цей біль неможливо виміряти. І її не можна заспокоїти нічим. І для того, щоб наш загальний біль не став ще сильнішим, потрібно, щоб весь цей жах припинився і настав мир”, – написав актор в останньому дописі.

Після опублікування цих слів комік зник з соціальних мереж, тому журналісти зв’язалися з його знайомим, які відповіли: “Семен полетів до Ізраїлю”.

Advertisement

Ціль та те, скільки триватиме подорож, артист не повідомив навіть друзям.

Як повідомляв OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Advertisement