Серце офіцера-ветерана АТО не витримало напруги, пішов з життя на службі: “Патріот і людина-скеля”

Новини

Про день пам’яті героя нагадали на офіційній сторінці Служби безпеки України у соціальній мережі “Інстаграм”.

Сам Ширков народився у Сєвєродонецьку, що на Луганщині, а своє дитинство та юність провів у козацькому селі Хухра Сумської області (ймовірно, козацька історія села й мотивувала його пізніше вступити до лав українського козацтва). Чоловік закінчив Сумський педінститут, після якого відправився на службу в армію. Саме з роботою в силових структурах він і пов’язав своє життя.

У 2001-2007 роках він працював у Міністерстві внутрішніх справ, а у 2007 перйшов на службу в СБУ.

“Досвідчений офіцер, талановитий контррозвідник він неодноразово брав участь у проведенні антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей”, — пишуть про чоловіка на сайті СБУ.

На жаль, прожити довге життя йому не судилося. “Три роки тому серце Сергія Ширкова зупинилося під час виконання обов’язків військової служби у його рідному місті”, — пишуть про смерть 44-річного батька і чоловіка в інстаграмі.

“Сергій був українським патріотом, людиною-“скелею”, вірним і незрадливим другом та побратимом, на чию підтримку можна було розраховувати у найскрутнішу хвилину. Без нього осиротілими залишилися його вдова та 10-річний син. Поховали Сергія Івановича Ширкова на Алеї Героїв Центрального кладовища міста. Пам’ять про Сергія Івановича, справжнього патріота й офіцера, захисника України, який присвятив життя справі захисту безпеки держави, назавжди залишиться в серцях його рідних, друзів і колег”, – розповів його бойовий побратим Олег Корнієнко.

 

Читайте також:  Під час “нормандського саміту” на Донбасі загинули троє військових — ООС

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN