“Ще чого, не ваша справа”: Хам Лавров накричав на журналіста і влаштував істерику через фотографію

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров знову вплутався в скандал. На засіданні організації договору колективної безпеки в Єревані 23 листопада під час групового фото він знову накричав на журналістів, передають Патріоти України.

Глава російської дипломатії вирішив вказати місце не російським журналістам, які звикли до подібного ставлення з боку російських володарів, а представникам іноземних ЗМІ. Відео з хамською витівкою Лаврова з’явилося в мережі.

На опублікованих кадрах учасники засідання ОДКБ вишикувалися для традиційного групового фото. В ході формування вдалої “картинки” журналісти підказують політикам, куди краще стати, щоб всіх було добре видно.
У момент, коли хтось із журналістів просить одного з чиновників у другому ряду ступити на крок вправо – попереду стоїть Лавров раптом вибухає обуренням.

“Ваша справа фотографувати, а не вказувати, що нам робити”, – голосно видав “дипломат”, адресуючи свою “рекомендацію” представникам ЗМІ.

Після цього учасники засідання ОДКБ, що стоять поруч з Лавровим, починають йому пояснювати, кому і чому адресувалася порада від журналістів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN