Connect with us

Новини

“Ще два роки тому таке неможливо було уявити”: Макрон заявив, що Росія вже увійшла до підпорядкування Китаю

Published

on

Президент Франції Еммануель Макрон заявив про геополітичну поразку Росії у війні проти України. Тепер РФ, за словами Макрона, увійшла до підпорядкування Китаю. Про це президент Франції сказав в інтерв’ю газеті L’Opinion, передають Патріоти України.

Ба більше, Росія “втратила критично важливу для неї свободу рук у Балтійському морі” через те, що дії Кремля змусили Швецію і Фінляндію ухвалити рішення про вступ до НАТО, вважає Макрон. “Ще два роки тому таке й уявити було неможливо, а сьогодні це вже геополітична поразка”, – сказав він.

Як вважає Макрон, Росія не повинна виграти цю війну у військовому вимірі. Європа має допомогти українцям і в підготовці контрнаступу, і в тому, щоб “підготувати питання щодо гарантій безпеки на переговорах, які неминуче відбудуться”.

“Архітектура європейської безпеки повинна буде повністю розповсюджена на Україну. Вона також має передбачати відсутність конфронтації з Росією та відновлення стійкого балансу сил. Але до цього поки що дуже далеко”, – сказав Макрон.

Advertisement

Додамо, що Єлисейський палац підтвердив що очікує на візит президента України до Франції 14 травня.

Лідери країн планують обговорити підтримку, яку Франція продовжує надавати Україні на «невідкладні» військові та гуманітарні потреби.

Прокоментуйте:
Advertisement