Що форма ноги розповість про ваш характер

А ви знали, що деякі особливості характру можна визначити за формою пальців ніг? Спробуємо визначити, про що ж можуть свідчити наші ноги.

Але для початку хотілося б відзначити, що на сьогоднішній день відомо всього 4 види ступень. Їх форма приблизно однакова, а от за формою пальців (точніше, їх довжині) і визначаються особливості характеру.

1. Римська нога

Це тип ступні, де великий і розташований з ним поруч (другий) палець мають приблизно однакову довжину. Люди, у яких така форма ніг, дуже успішні в бізнесі. Крім того, вони не люблять залишатися в тіні. Для такої людини ідеальним вважається завжди бути в центрі уваги. Одним з улюблених їх захоплень є подорожі. Як говоритися, медом не годуй – дай тільки поїхати куди-небудь. Подорожувати вони можуть практично постійно, відкриваючи для себе чергове нове місце на карті світу. Що стосується любовної сфери, то тут ними рухає пристрасть. Іншими словами, це надзвичайно активні і цілеспрямовані люди, які люблять добиватися.

2. Фермерська нога

Це так звана квадратна нога. Звичайно, за формою ідеальний квадрат вона не нагадує, але суть в тому, що всі пальці на такий нозі мають приблизно рівну довжину. Люди з такою формою ніг практично ніколи не піддаються своїм емоціям. Для того щоб прийняти якесь рішення по справі, вони спочатку кілька разів подумають про те, які наслідки можуть їх чекати. Такі люди досить товариські, вони хороші друзі і партнери. На них, дійсно, можна покластися. Але при цьому, вони не люблять, коли їм щось наказують – для таких людей важливіше прийняття самостійного рішення.

3. Грецька нога

За формою вона нагадує подобу трикутника. Відмінною особливістю тут є збільшена довжина другого пальця. Такі люди є успішними керівниками. Вони постійно хочуть отримати бажаний результат, мають досить нестандартне, творче мислення. При цьому вони постійно бачать у всьому складність. Навіть таке, здавалося б, буденна подія як похід в магазин, для них є справжньою складністю. На роботі вони люблять керувати іншими. Ця ж якість відноситься і до інтимної сфери – тут вони намагаються зайняти домінуюче становище. Однак якщо є можливість комусь допомогти, то вони обов’язково це зроблять.

4. Довга нога

Тут пальці поступово зменшуються в довжині, а найбільшим є якраз великий палець. Люди з такою формою ноги воліють усамітнення. Вони не люблять грати на публіку (та й перебувати на публіці також не дуже хочуть). Прекрасно зберігають таємниці інших, але при цьому періодично створюють різного роду проблеми (як собі, так і оточуючим). Що стосується інтимної сфери, то тут такі люди вважають за краще романтику і масу попередніх ласк.

Існує ще одна особливість ніг, по якій можна визначити деякі риси характеру. Йдеться про можливість відокремити мізинець від інших пальців на нозі. Спробуйте це зробити і зафіксувати ногу в даному положенні на деякий час.

Якщо вам вдасться це зробити, то можна абсолютно точно сказати, що ви не любите залишатися осторонь і спокійне розмірене життя не для вас. Ви постійно хочете шукати і знаходити щось нове для себе. Однак є тут і негативний момент – люди, у яких є можливість відірвати мізинець від інших пальців, нерідко намагаються когось обдурити.

Якщо у вас не виходить відокремити мізинець від інших пальців, то ви є людиною, яка любить порядок завжди і у всьому. Навіщо шукати щось нове, якщо існуючий порядок є цілком прийнятним – це саме ваш принцип життя. Вам можна довіряти практично все – адже ви вмієте зберігати секрети і працювати на результат. Таким чином, нога може розповісти про людину багато.

Спробуйте подивитися на свої ноги і визначити, що ж з прочитаного відноситься до вас. Також можете перевірити і когось із ваших знайомих.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Що форма ноги розповість про ваш характер