Що не зробиш заради щастя своїх вихованців: чоловік рік будував «будинок мрії» для своїх котів

Тепер тварини з нього не виходять! Ось як він виглядає.

Коли дівчина Дерека Роше запропонувала взяти з притулку кошеня, чоловік відреагував без особливого ентузіазму. Але щоб зробити їй приємно, він погодився. Так у будинку з'явилася Джеллі, і, за зізнанням Дерека, він закохався в неї з першого погляду, інформує Ukr.Media.

Джеллі виявилася дуже цікавим кошеням, і Дерек часто виводив її гуляти у двір. Дивлячись на те, яке задоволення прогулянки доставляють вихованцеві, чоловік вирішив, що було б непогано організувати для нього цікаве місце для відпочинку на свіжому повітрі.

Потім у Джеллі почалися проблеми зі здоров'ям, і питання побудови ігрового простору на вулиці стало актуальним як ніколи. До того ж, Чісора і його дівчина взяли додому ще двох кішок, яким теж хотілося побігати і пограти на вулиці.

Прийомні батьки «вирішили спорудити для вихованців багаторівневий будинок з безліччю місць для спокійного і активного відпочинку. Нічого подібного до цього Дерек не робив. Він буквально рухався наосліп, складаючи проєкт котячого «будинку мрії».

«Потрібно було врахувати багато деталей, — згадує чоловік, — і я вчився на ходу. Джеллі приходила на будівництво щодня, і по її реакції я розумів, де потрібно зробити місце для сидіння, а де — для лазіння. Я дозволив їй самій обирати, де буде перехідний місток, двері і так далі. Я розповідав людям, що Джеллі стала не лише моєю музою, але і виконробом, і інженером-конструктором».

Так як Дерек більшу частину дня проводив на роботі, будівництво затягнулося на цілий рік, але зате будинок вийшов саме таким, як планувалося. Варто було Джеллі та її братові Смаджу побачити новий ігровий простір, як вони тут же кинулися його вивчати.

Їх сестрі Пенні знадобилося кілька днів, щоб звикнути до нового дому, але вона теж його полюбила і тепер проводить у ньому більше часу, ніж інші вихованці.

У розпорядженні кішок — численні рівні з лабіринтами, сходами і лежанками, на яких тварини можуть приймати сонячні ванни.

На всіх рівнях ігрового будинку встановлені лотки і поїлки з водою — так що якщо є бажання котики завжди можуть залишитися у ньому на ніч.

«Котячий» дім поки не з'єднаний з основним, але Дерек планує незабаром зробити перехідну галерею, щоб його коти могли вільно гуляти там, де захочуть.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Що не зробиш заради щастя своїх вихованців: чоловік рік будував «будинок мрії» для своїх котів