Що примусило? Мер Черкас вибачився перед Зеленським (ВІДЕО)

Різне

Мер Черкас Анатолій Бондаренко вибачився перед президентом Володимиром Зеленським.

Про це він заявив у Facebook.

“Ми маємо забути про протистояння міського голови і президента. Як міський голова я хотів би попросити вибачення за те, що я фактично не себе відстоював, а жителів нашого міста. Я гаряча людина, але щира. Я завжди пліч-о пліч стоятиму з патріотами, які захищатимуть нашу країну. Пане президенте, хотів би вибачитися офіційно. Сказати, що наше завдання – спільно працювати на Україну”, – зазначив Бондаренко.

Він також розповів про обрання нового виконавчого комітету, до складу якого увійшли представники партій: “За майбутнє”, “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Черкащани” та “Батьківщина”. Він підкреслив, що треба забути про передвиборчі суперечки та об’єднатися, щоб працювати над спільним вирішенням погодних проблем та ситуації з Covid-19.

20 травня на пресконференції президент назвав мера Черкас “бандитом”. Наприкінці квітня міська влада Черкас пом’якшила карантин для підприємців міста, хоча в Україні такі послаблення були заплановані на 11 травня. Також Зеленський заявив, що Бондаренко має 19 кримінальних проваджень.

27 травня мер подав до суду на президента через його висловлювання. Суд програв, але переміг на виборах мера.

22 травня Анатолія Бондаренка переобрали мером Черкас. У 2-му турі за нього проголосували 54,33% виборців.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN