Що воно меле? Щоб “бандер*вці” ніколи не закінчувалися: Скабєєва із гостями шоу обговорювали “кріоконсервацію сп*рми солдатів ЗСУ”

Головна пропагандистка Кремля Ольга Скабєєва придумала чергову маячню щодо української армії. Вона заявила, що Україна готує “цілу армію відбірних укр*в із підвищеним рівнем русофобії”. Такою заявою вона ошелешила під час своєї програми на пропагандистському російському каналі, передають Патріоти України.

У хворих фантазіях Скабєєвої українські бійці приступили до цієї “місії” і пішли масово здавати зразки сперми, щоб у разі їхньої смерті була виведена “армія бандерівців”.

“В Україні сьогодні приступили до генетинчих експериментів із створення нації. Щоб “бандерівці” ніколи не завершувалися, в Києві почали кріоконсервувати сперму солдатів ЗСУ. Вони заморожують чоловіче сім’я і зберігають, щоб їхні дружини могли народжувати у випадку смерті бійця. Все максимально серйозно. На фронті зараз найкращий генофонд країни, тому будь-який військовий ЗСУ може прийти здати зразок і безкоштовно його законсервувати. Після цього група науковців відбире кращих із кращих. І за допомогою штучного запліднення буде виведена ціла армія відбірних укрів із підвищеним рівнем русофобії”, – придумала кремлівська пропагандистка.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN