Connect with us

Новини

Що вони курять? У РФ заявили, що рейтинг Путіна після бунту Пригожина зріс до 90% і росіяни готові на нього “молитися”

Published

on

У Росії стверджують, що після заколоту фінансиста приватної військової компанії “Вагнер” Євгена Пригожина рейтинг глави Кремля Володимира Путіна нібито тільки зріс. Називають навіть показник у 90%, передають Патріоти України.

Відповідну заяву зробив ексдепутат Держдуми, директор російського ТОВ “Інститут політичних досліджень” Сергій Марков в ефірі радіостанції “Говорит Москва”. Більше того, пропагандист порівняв власника ПВК із хаосом, назвавши вершником апокаліпсису. А на російського диктатора люди нібито готові молитись, особливо після подій 24 червня.

“Підтримка президента 80% була, а після цих подій вона стала 90%, оскільки люди бачать у Пригожині не політика з якоюсь програмою, а вершника апокаліпсису – провісника хаосу. У цьому сенсі готові молитися люди на Володимира Володимировича: тільки позбавте нас від всього цього хаосу”, – стверджує росіянин.

Він запевняє, що “особливо займатися громадською думкою” у РФ зараз нібито не треба. Мовляв, люди й так підтримують Путіна.

Advertisement

“А якщо будуть проблеми з падінням підтримки, ось тоді й будуть займатися громадською думкою”, – сказав пропагандист. Додамо, що Сергій Марков фігурує у головній базі даних про санкції НАЗК. Економічні обмеження проти нього вже наклали Україна та Канада.

“Марков закликав співробітників Збройних сил України, а також представників українських силовиків перейти на бік Росії. Він активно підтримує дії та політику, що підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету й незалежності України, а також стабільності та безпеці в Україні”, – пояснила пресслужба.

Прокоментуйте:
Advertisement