Щоб мозок жінок краще працював, вони повинні спати більше, ніж чоловіки

Чому сон важливий для жінок.

Після проведення досліджень сну, вчені змогли зробити цікавий висновок. Виявляється, жінкам потрібно більше спати ніж чоловікам і цьому є своє виправдання, інформує Ukr.Media.

Важливість сну для жінок

Головною функцією сну є відпочинок головного мозку. За цей час він встигає відновлюватися. Під час глибокого сну відбувається відновлення, коли кора головного мозку «відокремлюється» від почуттів.

Недосип не має сильного впливу на стан чоловіків, а для жінок це великий стрес, з-за чого вони стають роздратованими та депресивними. Тривалість важливої кількості сну залежить від життєдіяльності людини протягом дня. Чим більше людина думає і розмірковує, тим довше її треба спати.

У даному разі теорія підтверджується, що жінкам потрібно довше спати, тому що вони більше переживають і думають. Вся річ у тім, що жінки можуть відразу думати про багато речей і тримати в голові багато думок. При цьому вони можуть одночасно робити кілька справ, а на все це потрібно більше сил і енергії.

Дослідження показали, що якість сну жінки надає великий вплив на згортання крові і може спровокувати закупорку вен.

Сон для чоловіків

Є деякі чоловіки, які працюють в мультизадачному режимі і їм необхідний теж тривалий сон у порівнянні з тими, хто займається тільки однією справою. Але навіть це незрівнянно з тим, наскільки втомлюється мозок жінки за цілий робочий день.

Дослідження вчених показали, що жінкам в середньому потрібно спати довше ніж чоловікам на 20 хвилин. Дана цифра багато в чому залежить від організму жінки, адже деяким може знадобитися більше часу, а комусь, навпаки, менше.

Що покращує сон

Існує кілька правил, які допоможуть поліпшити сон:

  • потрібно дотримуватися режиму сну, а саме — лягати і вставати в один час, тоді людина може висипатися;
  • за 3 години до відходу до сну не слід їсти солодке, шоколад, пити каву, оскільки все це тільки стимулює роботу головного мозку і викликає безсоння;
  • багато жінок перед сном часто думають про все, тому перед сном бажано розслабитися, забути про всі проблеми і помедитувати;
  • якщо постійно мучить безсоння, то можна зайнятися йогою, так можна підготувати своє тіло до відпочинку;
  • можна сходити на прийом до спеціаліста і дізнатися про те, чи можна приймати мелатонін, який сприяє поліпшенню якості сну і допомагає впоратися з безсонням.

Дотримуючись всіх зазначених вище рекомендацій, жінка може як слід виспатися і відчувати себе бадьоро.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Щоб мозок жінок краще працював, вони повинні спати більше, ніж чоловіки