Щоб стати схожою на ляльку Барбі, 36-річна американка позбулася 90 зайвих кілограмів (фото)

Новини

Епатажній жительці Лас-Вегаса Кайлі Лавенде 36 років. Її історія почалася з шаленої любові до ляльок Барбі. Дівчина почала колекціонувати їх ще у підлітковому віці. Загалом у неї набралося близько двох сотень моделей, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

І вже потім, коли Барбі стало забагато, Кайла відчула: вона хоче бути схожою на іграшку. Місія була складною: Лавенде полюбляла не лише грати ляльками, але і їсти. Саме тому у неї був майже центнер зайвої ваги. Її максимальна маса досягала 155 кілограмів.

Але дівчина не відмовлялася від своєї мрії. Завзятість, заняття спортом і регуляція харчування дозволили Кайлі Лавенде позбутися від 90 зайвих кілограмів. Але головне — шунтування шлунку. Без нього відновлення не мало б ефекту.

Спорт спочатку давався Кайлі важко. Вона займалася ходьбою, кардіотренуваннями, робила віджимання і присідання. Два роки наполегливої роботи над собою дозволили їй позбутися надлишкової ваги.

Тепер дівчина дійсно схожа на Барбі. У неї здорова худорлявість і вбрання кольору фуксія.

Лавенде бере участь у тематичних фотосесіях і ходить на місцеві програми. Так, образ у жінки відверто дивний і недоречний у її роки. Але вона виглядає щасливою і впевненою у собі, а це головне.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий